fbpx

Korduma kippuvad küsimused

Suur-Karja 8 ruume saab üldjuhul rentida kõiki korraga, sest ruumide samaaegne ühekaupa rentimine ei ole eriti võimalik. Suur saal (hall) on läbikäidav ja seda eraldi kasutada ei saa. Ka sissepääs Kapteni tuppa käib suure saali trepi kaudu.

Saab rentida ka ainult Suurt saali (ilma Kaminasaalita) või Kapteni tuba eraldi, aga ainult juhul kui keegi teine samaaegselt ei soovi kõiki ruume kasutada. Ainult Kaminasaali kasutamine on samuti võimalik, aga sissepääs on ikkagi Suure saali kaudu.

Ruume võib üürida ööpäevaringselt, kasvõi nädala kaupa, kuid tavaliselt üheõhtuse ürituse jaoks lepitakse ruumide rentijaga/cateringiga kokku, mis kell soovitakse ettevalmistusi tegema hakata. Ruumide rent maksimum kell 02.00ni öösel. Tihti soovitakse asju (cateringi inventar, tehnika) ära viia järgmisel päeval ja sellisteks juhtudeks lepime ligipääsu osas eraldi kokku.

Suur-Karja 8-s on kolm peamist ruumi: Suur saal, Kaminasaal, ja Kapteni tuba. Samuti on soovi korral kasutatav Kaminasaali kõrval asuv köök koos tehnikaga (praeahi, induktsioonpliidid, nõudepesumasin, jms). Kui kasutada kööki söögitegemiseks, siis see on lisatasu eest. 

Tualetid asuvad hoone keldrikorrusel.

Kohapeal on olemas:

Keskelt kokkupandav laud 183 x 76 x 74 cm – 9 tk

Laudlina 160 x 260 cm valge – 18 tk

Lauaseelik 500 x 73 cm – 3 tk

Banketitool tume – 50 tk

Banketitooli kate valge – 50 tk 

Vaata inventari nimekirja SIIT.

Kohapeal on saadaval:

Valged praetaldrikud 25.5 cm – 55 tk

Söögiriistade komplekt (praekahvlid, -noad, supilusikad, teelusikad, koogikahvlid) – 60tk

Valge kohvikruus 200ml – 55tk

Alustaldrik valge 14,5 cm – 55 tk

Veiniklaas 490 cc – 60tk

Veeklaas 420 cc – 60 tk

Erineva suurusega kausid ja vaagnad ca 25.

Vaata inventari nimekirja SIIT.

Ruumid peaksid jääma sellisesse olukorda nagu need olid esmasel kättesaamisel. Otseselt põrandaid pühkima ja pesema ei pea, aga suurem prügi ja taara tuleb panna prügikastidesse.

Suur-Karja 8 ei sea piiranguid kaasavõetavatele söökidele jookidele ega firmadele, kes võiksid üritusel söögi- ja joogiteenust osutada. Juhul kui teil pole oma toitlustajat ja teenindust, siis meie koostööpartneritelt saab võtta vajalikud pakkumised lisaks.

Suur-Karja 8 ei sea piiranguid kaasavõetavatele söökidele jookidele ega firmadele, kes võiksid üritusel söögi- ja joogiteenust osutada. Juhul kui teil pole oma toitlustajat ja teenindust, siis meie koostööpartneritelt saab võtta vajalikud pakkumised lisaks.

Köögis on 2 induktsioonpliiti, praeahi, nõudepesumasin, kraanikausid ja toidu ettevalmistuslauad. Kolm külmkappi ja ka jäämasin.

Meie poolt on köögitehnika, külaliste/toidutegija poolt on vajalik võtta kõik kööginõud – potid, pannid, noad, lõikelauad, kausid jms.

Muusika esitamiseks on meil olemas 1 Bluetooth kõlar AIWA KBTUS-400.

Vajadusel võime lisatasu eest korraldada renditava heli- ja audiotehnika nagu mikrofonid, kõlarid, helipuldid, televiisori jms.

Igas ruumis on piisavalt 220V pistikupesasid. Lisaks saab köögist juurde tuua voolu jõukaabliga, milleks on köögis 3 pistikupesa (3×16A).

Meil on hetkel 1 riidestange riidepuudega, mis mahutab ca 60 riidepuud. Vajadusel toome nagisid juurde. Riidestange võib paigutada eraldi Kapteni tuppa või suurde saali.

Ametlikult tohib maja ette autoga sisse sõita kauba laadimiseks iga päev 06:00-10:00. Muul ajal on maja ette sissesõit ainult erilubadega Tallinna Transpordi ametilt. Parkimine on Vanalinnas igal pool tasuline. Lähimad tasulised parkimiskohad on Vabaduse väljaku maa-aluses parklas, Solaris keskuse parklas. Lähimad parkimisvõimalused tänaval on Suur-Karja tn-l Vabaduse väljaku poolses otsas ja Draamateatri kõrval G.Otsa tänaval. Meile on mugav tulla ühistranspordi või taksoga Vabaduse väljakule või Viru väljakule ja sealt mõned sammud kuni Suur-Karja 8-ni. Taksode jaoks on lähim võimalus peatumiseks Korstnapühkija skulptuuri juures.

Öörahu reeglid kehtivad kõigile universaalselt ja seetõttu tuleb järgida vastavaid reegleid. Meie poolt soovitatav peo lõpp peaks jääma vahemikku 00:00-02:00.